О нас
Полиграфия
Газета
Фотогалерея
Партнеры
Новые маршруты
Размещение рекламы
Оснащение гостиниц
Календарь выстовок

   
Газета "ТЕРРА ТАВРИКА" #8, 2008
 

Шановні колеги!

Від імені Державної служби туризму і курортів та від себе особисто сердечно вітаю вас із Всесвітнім днем туризму та Днем туризму в Україні – святом усіх, кого ваблять близькі і далекі мандрівки, активний і змістовний відпочинок.

Наша країна, з її унікальним геополітичним розташуванням, історико-культурними пам’ятками, неповторними краєвидами та унікальними архітектурними комплексами, багатою спадщиною усіх етносів, які віками формували оригінальну полікультурну ауру, безцінними рекреаційними ресурсами та привітними і щирими людьми, має всі умови для розвитку туристичної індустрії.

Україна з кожним роком все ширше відкриває перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій – у цьому велика заслуга вашого колективу, за що висловлюю вам щиру подяку.

Впевнений, основні здобутки туристичної галузі ще попереду. Нам з вами треба ще багато і наполегливо працювати, аби туризм впевненіше піднявся на ноги, набув більшого динамізму у своєму розвитку, став взаємовигідним і для туристів, і для туристичної індустрії, і для держави. Україна варта того, щоб глибше відкрити перед світом свої унікальні природні багатства, самобутність своєї історії, культури, народних звичаїв і традицій.

Бажаю всім працівникам туристичної сфери здоров’я та благополуччя, добра і злагоди в сім’ях, нових успіхів у нашій надзвичайно важливій роботі.

З повагою,
Анатолій Пахля,
Голова Державної служби туризму і курортів.

Дизайн и программирование — Студия WebDevelop